V ponedeljek, 7.10., smo se petošolci preizkusili v vožnji na kolesarskem poligonu, ki so ga učitelji postavili na košarkaškem igrišču za šolo.
Učenci so po vožnji strnili vtise.

Ko sem se prvič usedla na kolo, še nisem bila sigurna. Bilo me je strah. Vožnja mi je kdaj uspela in res bila vesela. Počutila sem se, kot da vozim v hrib. Pri tem me nihče ni mogel ustaviti. To je bil najlepši trenutek v tem dnevu!

Iva Šćepanović, 5.b

—————————————————————-

Kolesarjenja  na poligonu sem se zelo veselil. Na vse zgodaj sem pripravil čelado in kolo. Na poti pa sem ugotovil, da sem pozabil torbo! Poligon mi je uspelo uspešno prevoziti. Zelo sem se zabaval. Učitelji so poligon zelo spretno pripravili.

Štefan Ovsenik, 5.b

—————————————————————-

Bilo je super, saj smo se vozili s kolesi in ni bilo pouka. Komaj čakam prihodnjo uro, ko bomo spet sedli na kolo!

Živa Žibert, 5.b

——–——————————————————–

Danes smo imeli postavljen kolesarski poligon. Bilo je zelo zanimivo, pa hkrati tudi dolgočasno. Zanimivo je bilo zato, ker sem se v šoli danes prvič vozil s kolesom. Najtežje je bilo premagovanje ovir in zavijanje z eno roko. Dolgočasno pa mi je bilo zato, ker sem podoben poligon odvozil že lansko leto na taboru.

Jan Kovač, 5.b

—————————————————————-

Na kolesarskem poligonu ni bilo tako enostavno. Veliko moraš trenirati, da ti uspe pri premagovanju ovir. Na začetku me je bilo strah, potem pa sem videla, da to ni nič groznega.

Maja Stojčević, 5.b

—————————————————————-

Preden sem odšla od doma, me je bilo zelo strah. Ko smo se pripeljali do poligona, sem si oddahnila in počakala. Ko sem prišla na vrsto, sem sedla na kolo in odvozila progo. V prvi vožnji mi ni šlo najbolje, drugič pa i je uspelo prevoziti ves poligon. Bila sem zelo vesela, da je vožnja s kolesom za mano.

Lana Logar, 5.b

—————————————————————-

Poligon mi je bil zelo všeč. Sploh pa je bilo super, ker nam je odpadla ura matematike. Najbolj sem uživala ob premagovanju ovir in stožcev.

Zala Jesenovec, 5.b

—————————————————————-

Poligon se mi je zdel lahek, na nekaterih točkah pa kar precej zahteven. V vožnji sem užival in se imel lepo. Najbolj všeč pa mi je bilo, da sem lahko v šolo pripeljal kolo.

Krištof Zelnik, 5.b

—————————————————————-

Na poligonu smo zelo uživali. Vadili smo spretnostno vožnjo. Upam, da mi bo uspelo opraviti izpit. Držim pesti tudi za moje sošolce in sošolke.

Gabrijel Sajovic Ribič, 5.b

—————————————————————-

Na poligonu sem pridno vadila in se naučila veliko novih stvari. Upam, da opravim kolesarski izpit.

Maša Majkić, 5.b

—————————————————————-

Na igrišču so nam postavili kolesarski poligon. Prve vožnje me je bilo zelo strah. Kljub vsemu mi je šlo zelo dobro. Vijugali smo med stožci, peljali mimo ovir, se sklanjali in na koncu smo morali podreti eno od palic.

Mila Ayu Jerman, 5.b

—————————————————————-

Danes so nam postavili kolesarski poligon. Vzeli smo kolesa in odšli na košarkaško igrišče. Najprej smo vijugali med stožci, nato pa na luknje – premagovanje ovir. Najtežja naloga je bilo prenašanje predmeta v eni roki ter podiranje ene palice pri zaviranju. Vse naloge sem uspešno opravil.

Lenart Korenjak, 5.b

—————————————————————-

Premagovanje ovir se mi sploh ni zdelo težko. Najboljše so bile velike odprtine, čez katere sem zapeljal.

Lev Cegnar, 5.b

—————————————————————-

Pri premagovanju ovir na poligonu sem zelo užival. Se že veselim novega poligona!

Nejc Zver, 5.b

2024-10-13T19:38:31+00:00