Na naši šoli živi interesna dejavnost Lego krožek. Obiskuje ga dvajset učencev od 1. do 4. razreda, ki so pokazali zanimanje in spretnost v konstruktorstvu z lego gradniki.
Trije najspretnejši sestavljavci so v petek, 31. marca, zastopali našo šolo na izbirnem regijskem tekmovanju na OŠ Franceta Prešerna v Kranju.

V kategoriji K1 so učenci sestavljali gradbišče. Prvo mesto v tej kategoriji za 1. razred si je prislužil naš prvošolec Jakob Sedlar. Tretješolec Lenart Korenjak pa si je v tej kategoriji za 3. razred prislužil 3. mesto.

V kategoriji K2 je našo šolo zastopal Mark Čiča, ki se je s kamionom kiparjem uvrstil na 6. mesto. Vsem trem tekmovalcem iskrene čestitke!

Prav tako pa pohvala vsem učencem, ki tekom celega šolskega leta vztrajno urijo svoje konstrukcijske spretnosti, krepijo vztrajnost in s svojo domišljijo ustvarjajo presenetljive umetnije.

2023-04-03T15:55:40+00:00