Učenci in učenke sedmih, osmih in devetih razredov pri pouku likovne umetnosti, pod vodstvom učitelja Aleša Čarmana, ustvarjajo čudovite likovne izdelke. Preizkušajo se v različnih likovnih tehnikah in pri tem uporabljajo raznovrstne likovne pripomočke. V spletni likovni razstavi si lahko ogledate nekaj njihovih izdelkov.

Osmošolke Ajda Ozebek, Julija Peskar in Špela Kocijančič so s suhimi barvicami narisale fantazijsko risbo (izdelki 1, 2 in 3).

Devetošolki Ajda Kopač in Liza Strojan Šporar sta s svinčnikom narisali perspektivo (izdelka 4 in 5).

Osmošolki Daša Drempetić in Lana Kozelj sta s tempera barvami naslikali svetlo temni kontrast (izdelka 6 in 7).

Sedmošolci Lenart Čeferin, Lenka Gabrovšek in Lina Mubi so s tempera barvami naslikali barvno harmonijo (izdelki 8, 9 in 10).

Devetošolki Inja Lahajner in Pia Regovc sta s tempera barvami naslikali barvno perspektivo (izdelka 11 in 12).

2022-03-23T22:13:23+00:00